Dzisiaj post bardzo krótki, bo komu chce się pisać i czytać, gdy Słońce gra główną rolę na niebie? Nie przeczytacie tutaj żadnych mądrości, rad ani niczego, co by się Wam kiedykolwiek do czegoś przydało. Przeczytacie jedynie, dlaczego lubię Słońce. Jestem pewna, że Wasze odczucia są podobne :).

Lubię Słońce…

…bo dzięki jego balsku uśmiech jest naturalną miną każdego człowieka. Spróbuj spojrzeć w stronę słońca bez okularów i się nie zmarszczyć. Gdy się marszczysz podnosić kąciki ust do góry i voila! Uśmiech gwarantowany ;). Ale uśmiechają się wtedy też nasze oczy i dusza. Naturalna witamina D działa cuda!

Lubię Słońce, bo sprawia, że chętniej spędzam czas na dworze. Wdycham (mam nadzieję, że w miarę świeże) powietrze i dotleniam się. Mam większą motywacje do spacerowania. Wśród Was pewnie są tacy, którzy częściej wiosną biegają czy jeżdżą na rowerze. Słońce zatem dba o nasze zdrowie fizyczne i kondycję! 😉

Lubię Słońce, bo przez dostarczanie do mojego organizmu witaminy D dba również o moje zdrowie psychiczne. Odgania wszystkie przygnębiające myśli i pomaga wcześniej wstawać. Jest odpowiedzialne też za moją motywację do działania i organizację dnia. Wzmacnia moją pewność siebie, dzięki temu, że łatwiej i szybciej wypełniam swoje obowiązki i docieram do celu.

Lubię Słońce, bo gdy świeci to jest ciepło. Po prostu jest ciepło. A ja lubię ciepło :). Lubię nie chodzić w kurtce i kozakach. Lubię chodzić w sukience i sandałach.

Lubię Słońce, bo kojarzy mi się z wakacjami i przypomina wszystkie podróże. Brak Słońca namawia mnie do wyszukiwania wyjazdów w cieplejsze kraje, które mają szczęście i Słońce nawet kiedy u nas pada śnieg. Obecność Słońca sprawia, że doceniam to co mam pod nosem ;).

Lubię Słońce, bo gdy świeci to świat jest ładniejszy. Promienie słoneczne mogą kompletnie zmienić klimat i ukazać rzeczywistość w innym świetle. Te magiczne zachody… ah! Mogłabym tylko patrzeć :).

Czas kończyć. Słońce wzywa! A Ty? Lubisz Słońce?


Też lubisz Słońce? Podziel się tym ze swoimi znajomymi i udostępnij post na Facebooku :).

Skomentuj