Kontakt | Współpraca | O blogu

Cieszę się, że tu jesteś 🙂. Jeśli masz do mnie jakieś pytanie lub chcesz mi coś powiedzieć gorąco Cię do tego zachęcam! Możesz to zrobić wysyłając mi wiadomość na adres:

agata@czekoladowe-slowa.pl

Chętnie przeczytam i z pewnością odpowiem :).

W sprawie współpracy również zapraszam do kontaktu mailowego. Do wszystkich propozycji i pomysłów podchodzę indywidualnie. Napisz do mnie. Wspólnie stworzymy ciekawy projekt :).

Zastanawiasz się co ciekawego znajdziesz na blogu?

Lubię piec, więc w kategorii Przepiśnik pojawiają się przepisy na słodkości.

Lubię podróżować, więc w kategorii Gdzie nogi poniosą znajdują się opisy moich podróżniczych przeżyć.

Lubię smakować i zachwycać się kawą i czekoladą, więc w kategorii Gdzie nogi poniosą zamieszczam też artykuły, w których polecam kawiarnie i restauracje.

Lubię pisać, więc w kategorii Life is life znajdziesz wiele ciekawych artykułów na tematy „ogólnożyciowe”, moje przemyślenia, moje podejście do życia i rzeczywistości.

Jestem kobietą, więc w kategorii Babski kąt dzielę się z Wami – kobietami – wszystkim tym, co umila nam życie, pomaga rozkwitać i wyglądać pięknie.

Przeczytaj mój pierwszy post i zobacz filmik, od którego wszystko się zaczęło: Wirtualna czekoladziarnia zaprasza!

Jeśli chcesz poznać bliżej mnie, przeczytaj Bardzo egoistyczny post, który powstał w marcu – dla mnie bardzo trudnym miesiącu. Dziś sytuacja nieco się unormowała, ale przemyślenia i mój „życiorys” dalej aktualne.

Mam nadzieję, że podoba Ci się tutaj i będziesz wracać często! 🙂 

Zapraszam Cię też na mój profil na Facebooku i Instagramie.

Pozdrawiam serdecznie i do przeczytania!
Agata